צימרים בגליל העליון

הרמה הגבוהה של צימרים בגליל העליון

חדרים לפי שעה בצפון

מהו הסוד של חופשה מוצלחת? יש שיגידו שמדובר באיכות שירות שמקבלים בחופשה, יש שיגידו שמדובר במיקום של החופשה, ויש שיגידו שזה בכלל עניין של מזון ושל אטרקציות. לא משנה מה אתם מחפשים בחופשה שלכם, דבר אחד בטוח - צימרים בגליל העליון יתנו לכם תמיד את החופשה ברמה הגבוהה ביותר, כשהם עונים על כל אחד מהקריטריונים שזה עתה ציינו.

 

מצטיינים בכל תחום

המיקום של צימרים בגליל העליון הוא כמובן מיוחד מאד - הגליל העליון הוא אחד מהאזורים המיוחדים ביותר שיש בארץ, אפילו בהשוואה לכל אזור הצפון. מדובר באזור הררי, שבו בכל מטר הנוף משתנה לחלוטין. עוד קריטריון שבו צימרים בגליל העליון הוא כמובן האיכות הגבוהה של בקתות הנופש והצימרים עצמם. מדובר באזור מפותח מאד תיירותית, שהיה מהראשונים להתפתח בארץ, ולכן היום רמת הצימרים שיש בגליל העליון היא גבוהה במיוחד, ברמה שאפילו קשה מאד למצוא בחו"ל. למותר לציין, שהגליל העליון שופע במסעדות מיוחדות באווירה כפרית ובלתי נשכחת, עם תפריט עשיר ומגוון, וכמובן מגוון עצום של אטרקציות מכל הסוגים - החל מרכיבה על סוסים ועד למסאז'ים מפנקים.

 צימר לפי שעה

וזה אפילו לא כל כך רחוק

אפילו הנסיעה אל צימרים בגליל העליון היא לא ארוכה במיוחד, ולעתים קרובות מדובר על שלוש שעות נסיעה לכל היותר. מותר אפילו להחליט שמשאירים בבית את הרכב, ולוקחים אוטובוס כדי לא להיות עייפים מהנהיגה - בישוב שבו תשהו כבר יחכו לכם כל האטרקציות שאתם רק צריכים, ותוכלו לנוח, להתפנק, ולחלום על הפעם הבאה.